o mně


 

portrét.png

Práce realitního makléře mě baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Točím video prohlídky, využívám profesionálního fotografa, vytvářím Home Staging, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. 

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji Vám. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, nebojte se mě kontaktovat na mobilním čísle +420 608 82 95 21, nebo mi napište jostreality@gmail.com  úvodní konzultace je nezávazná a vždy zdarma. Rád se s Vámi sejdu u kávy.

Prodáváte svou nemovitost, potřebujete zjistit její cenu? Potřebujete nacenit svou nemovitost za účelem dědického řízení? Nechcete mít starosti s prodejem - přenechte starosti mě. Já se o prodej vaší nemovitosti postarám k vaší spokojenosti. Cílem je co nejrychlejší prodej za co nejvyšší cenu a hlavně bezpečně.

DOPORUČTE MĚ A STAŇTE SE DOPORUČITELEM S NÁROKEM NA ODMĚNU. POKUD SE VÁMI DOPORUČENÁ ZAKÁZKA REALIZUJE, BUDE VÁM PO PODPISU KUPNÍ SMLOUVY VYPLACENO 10 % Z CELKOVÉ PROVIZE.

 

 

social-media-icons-png-images-vectors-and-free-333816.png